piątek, 10 maja 2024

XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - miejsce na czasie

W ramach Tygodnia Bibliotek przypadającego od 8 do 15 maja Bibliotekę w Lubli odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół w Lubli. Dzieci zapoznały się z księgozbiorem, obejrzały nowości, przypomniały sobie zasady obowiązujące w Bibliotece oraz prośby, jak należy obchodzić się z książką. Wspólnie wysłuchaliśmy wiersza J. Huszczy pt. „Skarga książki”, rozwiązywaliśmy bajkową krzyżówę, która wbrew pozorom wcale nie była łatwa👀                                                                          Bardzo dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do Biblioteki!

A.Szerląg