Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Z wielką przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z Filiami w Cieszynie, Stępinie, Gogołowie i Lubli uzyskała środki w wysokości 18 000 zł na zakup nowości wydawniczych. Dotację otrzymano w ramach „Dofinansowania ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, zadanie: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

Z ogromną radością informujemy, iż Gminna Biblioteka Publiczne we Frysztaku wraz z Filiami otrzymała dofinansowanie w kwocie 10 000 zł na zakup nowości wydawniczych! Dotację otrzymano w ramach dofinansowania ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dofinansowanie dla Bibliotek Publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków- Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z wielką przyjemnością informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z Filiami uzyskała środki w wysokości 15 000 zł na zakup nowości wydawniczych. Dotację otrzymano w ramach „Dofinansowania ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, zadanie: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.