poniedziałek, 29 maja 2023

Maja i Gucio w Tygodniu Bibliotek

Na zdjęciu bajki o pszczołach
Moja, Twoja, Nasza Biblioteka – to hasło towarzyszy przedszkolakom cały rok, nie tylko w Tydzień Bibliotek.  Jak co roku w miesiącu maju  często spotykamy się w bibliotece, by uczcić jej święto. Z okazji Tygodnia Bibliotek z wizytą przybyły dzieci z Przedszkoli w Cieszynie oraz Stępinie. "Maja i Gucio zapraszają" – pod takim hasłem świętowaliśmy Dzień Pszczoły, który również przypada w maju. Dlatego , że ,,…wszyscy Maję znają i kochają…’’ spotkania były bardzo miłe😍Wysłuchanie historyjki o pszczółkach, długie i burzliwe dyskusje oraz praca plastyczna – to był pracowity dzień👏👏👏 Dzieci pokolorowały pszczoły i w bibliotekach powstały dwie piękne pasieki. Zapraszamy do odwiedzenia wystawy!

A. Wojnarowska