niedziela, 12 czerwca 2022

Spotkanie z książką…

„Książki kochają każdego, kto je otwiera, dając mu poczucie bezpieczeństwa i przyjaźń, niczego w zamian nie żądając…(Cornelia Funke). Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku w dniach 02 i 07 czerwca gościła uczniów ze Szkoły Podstawowej z Glinika Górnego. Odbyła się lekcja biblioteczna oraz głośne czytanie. Dzieci fantastycznie odnalazły się pośród książek i gier. Chętnie zapowiedziały korzystanie z naszych zasobów bibliotecznych.
Dziękujemy i zachęcamy do częstego odwiedzania biblioteki i sięgania po książki!
                                                                                                                    M. Zbyrowska-Kustroń