poniedziałek, 23 maja 2022

Lekcja biblioteczna w plenerze...

Dnia 17 maja 2022 r. Biblioteka w Gogołowie gościła klasy IV-VIII ze Szkoły Podstawowej w Gliniku Górnym. Uczniowie zapoznali się ze zbiorami lektur,  książek dla dzieci i młodzieży oraz poznali zasady korzystania ze zbiorów katalogu w wersji elektronicznej. Młodzież również przygotowała się na to spotkanie. Przynieśli  ze sobą teatrzyk kamishibai i przypomnieli wszystkim historię o ,,Czerwonym Kapturku”.  Wysłuchaliśmy również wspaniałej recytacji fragmentu ,,Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Na zakończenie odbył się mały konkurs wiedzy pt.: ,,Mistrzowie znajomości lektur”. Dziękujemy Wychowawcom za zorganizowanie odwiedzin w naszej Bibliotece.

M. Syrek