poniedziałek, 10 maja 2021

„Królestwo Bajek - ”Tydzień Bibliotek 2021 w bibliotece w Lubli.

Z okazji XVIII Tygodnia Bibliotek obchodzonego w dniach 8-15 maja pod hasłem  „Znajdziesz mnie w Bibliotece…” biblioteka w Lubli zaprasza dzieci do udziału w akcji czytelniczej pt. „Królestwo Bajek”. Wystarczy, że odwiedzisz bibliotekę i wypożyczysz książki – w zamian otrzymujesz punkt w formie naklejki. Tym razem proponujemy 7 najciekawszych serii bajek, a więc do zdobycia 7 punktów! Odbierasz przypinkę i zdobywasz punkty! Zabawa trwa przez okres: MAJ-CZERWIEC 2021r. Dołącz i TY! ZAPRASZAMY!

Alicja Jędrusik