czwartek, 17 grudnia 2020

Ostatnie listopadowo-mikołajkowe nowości z dotacji MKiDN.

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z filiami zaprasza po ostatnie nowości, które zakupiła ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Wieloletniego "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dofinansowanie w kwocie 7 500,00 zostało w całości przeznaczone na zakup książek do wszystkich placówek bibliotecznych na terenie gminy. Łącznie zakupiono 367 egzemplarzy. W ofercie znajdują się powieści dla dorosłych i młodzieży, bajki dla dzieci oraz literatura popularno-naukowa. Nowi autorzy, nieznane tytuły, kontynuacje serii to wszystko już u nas i oczywiście debiut literacki Jakuba Miazgi „Absalon”. Zapraszamy!!!

"Zrealizowano ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”