wtorek, 10 listopada 2020

Narodowe Święto Niepodległości.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Ze względu na pandemię COVID-19 będą one miały wyjątkowy charakter. Dlatego zamiast udziału w wielkich zgromadzeniach, zapraszamy Państwa i mieszkańców Państwa miast i gmin do włączenia się w świętowanie 11 listopada we własnych domach.
Wyjątkową okazją do zaakcentowania wspólnotowego wymiaru obchodów jest akcja https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/niepodlegla-do-hymnu-2020-dolacz-do-akcji/, w ramach której każdy będzie mógł 11 listopada w samo południe przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego. Wystarczy o godz. 12:00 włączyć jedną z większych stacji radiowych lub telewizyjnych i przyłączyć się do śpiewania Mazurka Dąbrowskiego, który będzie emitowany na antenie. Do wspólnego hymnu można będzie przyłączyć się również za pośrednictwem Internetu.


Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości przez uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie.

 https://youtu.be/eQKx4C0hz5U

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review