piątek, 6 listopada 2020

Informacja o czasowym zamknięciu bibliotek w gminie Frysztak.

Zgodnie z Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6.11.2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i rekomendacją Biblioteki Narodowej od 7 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku (w tym czytelnia, wypożyczalnie, stanowiska komputerowe), wraz z filiami w Cieszynie, Gogołowie, Lubli i Stępinie będzie zamknięta dla Czytelników. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: GBP Frysztak - 17 27 77 183. O wszystkich zmianach dotyczących funkcjonowania Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku będziemy informować na bieżąco – prosimy o śledzenie naszej strony internetowej!