poniedziałek, 4 maja 2020

Komunikat dla czytelników.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu  epidemii Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z Filiami przygotowuje się do otwarcia zgodnie z  wytycznymi dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce, które wydało Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS oraz wytycznymi zawartymi w komunikacie MKIDN. Decyzję o otwarciu biblioteki i jego terminie podejmuje dyrektor w porozumieniu z organizatorem, po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. W najbliższym czasie podamy na stronie internetowej szczegółowe informacje dotyczące działalności placówek.