czwartek, 27 października 2016

Ukazała się ósma część "Harry'ego Pottera"

Na ten moment czekali wszyscy fani Harry'ego Pottera. W bibliotece pojawił się kolejny tom przygód czarodzieja. Kolejny tom to scenariusz sztuki teatralnej, wyreżyserowanej przez Jacka Throne'a we współpracy z J. K. Rowling i Johnem Tiffanym. „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” rozgrywa się 19 lat od wydarzeń z siódmego tomu serii. Harry jest mężem i ojcem, pracującym na wysokim stanowisku w Ministerstwie Magii. Tymczasem Albus, jego syn, zmaga się z tragiczną przeszłością swoich rodziców. Harry i nastolatek muszą razem stawić czoła nadchodzącej ciemności.
Polecamy również bestsellerową serię dla dzieci znanej i lubianej autorki – Sue Bentley – „Magiczny Królik” i „Magiczny Konik”. Czy umiesz sobie wyobrazić idealną niespodziankę? Malutki króliczek imieniem Strzała pragnie, żebyś została jego przyjaciółką! Gdzie jeszcze zjawi się Strzała? Wspaniała grzywa Magicznego Konika imieniem Kaszmir aż promienieje magią! Jednak Kaszmir ma jedno wielkie marzenie – szuka przyjaciółki, która zechce z nim przeżyć wspaniałe, magiczne przygody. Gdzie jeszcze zjawi się Kaszmir?