wtorek, 11 października 2016

Nagrody za recenzje dla Anny Dral

Frysztacki Dyskusyjny Klub Książki działający w Gminnej Bibliotece Publicznej może poszczycić się kolejnym sukcesem dzięki Anni Dral. W konkursie zorganizowanym przez Instytut Książki „Klubowicze do klawiatur” Ania otrzymała nagrody książkowe za dwie najlepsze recenzje miesiąca, za recenzję książki L.Esquivela „Przepiórki w płatkach róży” oraz książki A.Janko „Boscy i nieznośni”. 
Życzymy Ani kolejnych ciekawych prac i serdecznie gratulujemy wyróżnienia!!!
W tym roku świętujemy 5 lat działalności Klubu. W comiesięcznych spotkaniach mogą brać udział wszyscy ci, którzy lubią czytać i dzielić się wrażeniami z przeczytanej lektury. Projekt oparty jest bowiem na założeniu, że czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze można zawsze, nie tylko będąc jej znawcą czy krytykiem.
Dyskusyjne Kluby Książki są elementem wieloletniego ogólnopolskiego programu promocji czytelnictwa i wsparcia sektora książki "Tu Czytamy!", objętego patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Działalność Klubów koordynowana jest w każdym województwie przez biblioteki wojewódzkie. Ich zadaniem jest dostarczenie bibliotekom książek oraz przygotowanych przez Instytut Książki materiałów promocyjnych (plakaty klubów, ulotki i naklejki zamieszczane w książkach czytanych w klubach).

Klubowiczem może zostać każdy – niezależnie od wieku i zainteresowań. Najważniejsza jest pasja czytania, ochota na rozmowę o tym co czytamy, a także chęć poznawania nowej literatury. Drogi czytelniku, jeśli lubisz czytać, rozmawiać o książkach, poznawać nowych ludzi i spędzać czas w miłej atmosferze, zostań uczestnikiem spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki (DKK).
                                                        Zapraszamy!!!
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review