„Orange dla bibliotek”

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku bierze udział  w programie Fundacji Orange „Orange dla bibliotek”

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego, poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, aby biblioteki publiczne stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku, dzięki przystąpieniu do Programu  „Orange dla bibliotek”, uzyskała od Fundacji Orange w 2015 r. dotację w wysokości 1 876,88 zł. Dotacja ta jest przeznaczona na opłatę łączy internetowych w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku oraz w jej filiach (w Lubli, w Gogołowie, w Stępinie) w 2015 roku, oraz na zakup materiałów i prowadzenie projektów o charakterze edukacyjnym.

Certyfikat Biblioteka z p@sją

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku miała przyjemność przez kilka lat być uczestnikiem programu „ Akademia Orange dla Bibliotek”. Dzięki dofinansowaniu mogła zapewnić naszym mieszkańcom bezpłatny dostęp do Internetu , za co dziękujemy. Obecnie nadal zapraszamy naszych użytkowników do bezpłatnego korzystania z Internetu.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review