czwartek, 20 czerwca 2024

"Milionerzy" w bibliotece

Ostatni dzień roku szkolnego uczniowie klasy trzeciej Zespołu Szkół w Lubli przeznaczyli na odwiedziny w Bibliotece. Chociaż już prawie wakacje, spotkanie było okazją do sprawdzenia swojej wiedzy z różnych dziedzin podczas gry "Milionerzy"👀 Zagadnienia z różnych dziedzin. Nie obyło się bez przyrody, historii, matematyki, czy języka polskiego. Łamigłówki, ciekawostki... Trzy  drużyny walczyły dzielnie. Rozgrywki ostatecznie zakończyły się remisem. Wszystkie drużyny zdobyły taką samą ilość punków i otrzymały pamiątkowy czek na „milion” oczywiście😎👏👏👏                        Bardzo dziękuję za wspólne spotkanie i ładunek pozytywnych emocji! Udanych i bezpiecznych wakacji!

A. Szerlag