czwartek, 28 marca 2024

Woda naszym skarbem!

W dniu 18 i 21marca Biblioteka w Lubli gościła dzieci na zajęciach ph."WODA NASZYM SKARBEM". Do Biblioteki w Lubli dotarł specjalny list od …. Kropelki, który przypomniał nam, jak wielkim darem, a zarazem skarbem jest WODA. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały zawartych w liście informacji i wspólnie zastanawialiśmy się, co możemy zrobić, żeby oszczędzać wodę? Pomysły oczywiście zostały przelane na papier👀 Powstały wyjątkowe prace, które zdobią wnętrze biblioteki😎 Dzieci wykonały również „kropelki – gniotki”, które zabrały ze sobą. Będą one przypominać nam na co dzień o oszczędzaniu wody. Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas!

A. Szerląg