sobota, 2 grudnia 2023

Kochamy Cię Misiu!

Nie ma lepszej zachęty dla dzieci, niż czytanie o ulubionym bohaterze, tym razem był to Miś. Grupę Maluszków z ZS w Gogołowie odwiedziła Pani bibliotekarka z biblioteki publicznej. Dzieci najpierw wysłuchały wiersza ,,Miś czy niedźwiedź" J. Kasperowiak, by później porozmawiać o zwyczajach tych zwierząt. Rozpoznawały misie z różnych bajek, przeszły się jego tropami, a na koniec każdy pomalował swojego ulubionego przyjaciela.
Podczas spotkania Maluszki dowiedziały się również o trwającym w bibliotece projekcie pt. ,,Mała Książka-Wielki Człowiek", w którym za udział otrzymują książkę "Krasnal w krzywej czapce" oraz zakładkę i kartę do zbierania naklejek. Serdecznie zapraszam dzieci do udziału w akcji. Koniecznie zajrzyjcie do biblioteki😎
M.Syrek