wtorek, 16 maja 2023

Moja, Twoja, Nasza- Biblioteka!

W dniach 8 do 15 maja 2023 r. obchodziliśmy Tydzień Bibliotek. Z tej okazji Bibliotekę w Lubli odwiedzili uczniowie klas I, II, III Zespołu Szkół w Lubli. Dzieci obejrzały nowości, przypomniały sobie zasady, jak należy obchodzić się z książką. Zabawiły się w detektywów, szukając na terenie biblioteki ukrytych haseł. Wspólnie zastanawialiśmy się, co się dzieje z książkami po zamknięciu biblioteki👀 dając się ponieść wyobraźni😎 Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do częstego odwiedzania Biblioteki.

A. Szerląg