wtorek, 7 lutego 2023

BIBLIOTEKA FABRYK膭 KREATYWNO艢CI

Ferie ju偶 za nami... a wspomnienia pozostan膮馃槑 W czasie ferii ch臋tni czytelnicy wzi臋li udzia艂 w zaj臋ciach zorganizowanych przez bibliotek臋 w Cieszynie i St臋pinie. W pierwszym tygodniu dzieci wykaza艂y si臋 pomys艂owo艣ci膮 podczas robienia upomink贸w dla dziadk贸w – wysz艂o pi臋knie! Drugi tydzie艅 – rywalizacja, spryt, dobra zabawa i mn贸stwo 艣miechu – puzzle i plansz贸wki to super zabawa! Nie zabrak艂o r贸wnie偶 wsp贸lnego czytania馃憖 Wszystkim uczestnikom serdecznie dzi臋kuj臋 za mi艂o sp臋dzony czas i zapraszam do odwiedzania biblioteki!

A.Wojnarowska