czwartek, 5 stycznia 2023

Ferie w bibliotece


 Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w programie zajęć bibliotecznych przygotowanych na tegoroczne ferie zimowe. Każda biblioteka ma wyznaczone dni i godziny zajęć z dziećmi. Mile widziane zapisy chętnych😎Zapraszamy!

 

Biblioteka w Lubli zaprasza dzieci w dniach 16-19 stycznia 2023 r. na spotkania w czasie ferii zimowych.

- 16.01.2023 r. w godzinach od 12:00 do 14:00 PONIEDZIAŁEK Z PANEM POETĄ. Zapoznanie dzieci z twórczością Pana Poety na podstawie serii książek  „ Kura, co tyła na diecie”, „Kaczka, co przebrała miarkę”, „Paw, co miał ogon z przyjaźni”,  „Wróbel, co oćwierkał sąsiadów”.

Zabawy, quizy, prace plastyczne

- 17.01.2023 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 „ZŁY KOCUREK – A MOŻE NIE TAKI ZŁY?”. Zajęcia na podstawie serii książek o Złym Kocurku.

Poznamy kocie rasy, zwyczaje i porozmawiamy o naszych pupilach.

- 18.01.2023 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 SKARPETKOWA ŚRODA, czyli „Sekretna historia skarpetek” Justyny Bednarek. Spotkanie z najnowszymi, niesamowitymi przygodami skarpetek.

Zabawimy się w projektantów skarpetkowej mody, spróbujemy wymyślić własną skarpetkową przygodę. (Proszę aby w tym dniu dzieci założyły kolorowe skarpetki najlepiej nie do pary)

- 19.01.2023 r. w godzinach od 12:00 do 14:00. Spotkanie pod hasłem „ŚLADAMI LEŚNYCH ZWIERZĄT”. Spróbujemy przenieść się do lasu – czyli domu wielu gatunków zwierząt. Poznamy ich zachowanie i zwyczaje, a także dowiemy się jakie zostawiają ślady. Pobawimy się w tropicieli leśnych mieszkańców.

Serdecznie zapraszam do wspólnej zabawy😍

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

 

                                                                              A. Szerląg

Filia Stępina i Cieszyna zaprasza!


Filia w Gogołowie zaprasza dzieci na kreatywne wtorki i piątkowe planszówki!Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review