piątek, 21 października 2022

Finał akcji "ZDROWE WAKACJE"

Biblioteka przez okres wakacji rzuciła wyzwanie literackie dla dzieci, przeprowadzając akcję czytelniczą ph. "Zdrowe wakacje". Cieszy nas, że dzieci tak licznie wzięły udział, pokazując nam swoje zainteresowania czytelnicze oraz zainspirowały również kolegów i koleżanki do czytania. W grupie raźniej😍Dziękujemy za piękne oryginalne pomysły na prace plastyczne. Miło nagradzać pasjonatów czytelnictwa!

Dziękujemy za udział! Wasze Bibliotekarki😉

(ze względu na ilość -zdjęcia wybrane losowo)

GRATULACJE😘