poniedziałek, 6 grudnia 2021

ANIOŁ - „PRZYJACIEL Z NIEBA”

Dzień Anioła to okazja, aby przypomnieć o bajkowych, mitycznych i biblijnych posłańcach. Nie wszyscy z nich to bohaterowie pozytywni, ale dla ogółu społeczeństwa zawsze będą dobrymi duchami strzegącymi naszego spokoju.
Filia biblioteczna w Cieszynie i w Stępinie zaprasza chętnych do udziału w grudniowej akcji czytelniczej pod hasłem „PRZYJACIEL Z NIEBA” . Z okazji  Dnia Anioła, obchodzonego 5 grudnia, zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
 Aby wziąć udział w akcji wystarczy w okresie od 1 – 23 grudnia 2021 r. przyjść do biblioteki  i wypożyczyć książkę, by w zamian otrzymać zakładkę. Przez kolejne 5 wizyt, wypożyczając książkę otrzymasz gwiazdkę -  trzeba zebrać 5. Wykonaj także Anioła dowolną techniką i przynieś go do biblioteki. Każda praca zostanie nagrodzona upominkiem!  Zachęcam do kreatywnej zabawy.

ODWIEDŹ BIBLIOTEKĘ I POSZUKAJ ANIOŁÓW