środa, 15 września 2021

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

W poniedziałek 13 września 2021 r. gościem Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku był Wiesław Drabik,  właściciel kotki Frotki i autor ponad dwustu bajeczek dla dzieci. Podczas spotkania, w którym wzięły udział dwie klasy I SP z Frysztaka, autor opowiadał o swoich książkach, bawił się z dziećmi
w rymowanki i zagadki, rozdając przy tym upominki w postaci naklejek i zakładek. „Dodatkową” nagrodą były na bieżąco układane przez Pana Drabika rymowanki na temat imienia nagradzanego dziecka, które wzbudzały salwy śmiechu wśród dzieci. Ponadto osoby, które zgromadziły największą ilość naklejek otrzymały książkę  z dedykacją. Na zakończenie spotkania, które upłynęły w miłej, pełnej humoru i radości atmosferze, dzieci miały okazję zakupić książeczki oraz uzyskać specjalną dedykację z autografem.

Wszystkich, którzy chcą przenieść się w świat rymowanek Wiesława Drabika zachęcamy
do odwiedzania biblioteki i do wypożyczania jego książek.😍