środa, 7 lipca 2021

Dołącz do akcji czytelniczej – PASZPORT CZYTELNICZY

Przypominamy, że zawsze możesz jeszcze dołączyć do  akcji czytelniczej – PASZPORT CZYTELNICZY i zdobyć tytuł „Czytelnika Wakacji 2021”. Odbierz paszport w bibliotece (GBP we Frysztaku, Filie: Cieszyna, Stępina) i wypełniaj go pieczątkami podróżując po literackim świecie. Konkurs trwa od 28 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku. Czytelnikiem Wakacji w danej kategorii zostanie osoba, która zgromadzi największą liczbę pieczątek.
➡ Zapoznaj się z REGULAMINEM.
Najważniejsze informacje:
Uczestnikiem Konkursu staniesz się gdy odwiedzisz bibliotekę i wypożyczysz książkę.
W zamian otrzymasz Paszport Czytelnika, w którym będziesz mógł zbierać pieczątki.
Wyniki Konkursu i tytuł „Czytelnika Wakacji 2021” ogłosimy we wrześniu. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę pocieszenia, a zwycięzca nagrodę specjalną.

🔹 KATEGORIE WIEKOWE
I kategoria – czytelnicy do lat 6
II kategoria – czytelnicy od 7 do 10 lat,
III kategoria – czytelnicy od 11 do 15 lat
Sądzimy, że wakacje to dobry moment, aby przypomnieć dzieciom i młodzieży o bibliotece i o tym, że książka może stać się świetną odskocznią od cyfrowej rzeczywistości!
Serdecznie zachęcamy do udziału. 😍