wtorek, 25 maja 2021

XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom - „Lubimy czytać polskich autorów!”.

Od 26 maja do 1 czerwca br. odbędzie się Jubileuszowy XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”. Celem akcji jest zachęcanie do regularnego czytania dzieciom oraz promowanie wartościowej literatury. Zapraszamy do odwiedzenia w tych dniach Biblioteki i wypożyczenia książek polskich autorów np. Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Janiny Porazińskiej, Joanny Papuzińskiej, Justyny Bednarek, Czesława Janczarskiego, Barbary Gawryluk, Małgorzaty Strzałkowskiej, Rafała Witka, Andrzeja Maleszki, Agnieszki Frączek, Grzegorza Kasdepke  i wielu wielu innych.

Oto nasza propozycja:

Przypominamy że można jeszcze wziąć udziału w naszej akcji czytelniczej „Bilet powrotny do biblioteki”. Akcja jest formą dobrowolnej zabawy dla dzieci i młodzieży. Polega ona na realizacji poniższych kroków:
- Dziecko, które odwiedzi bibliotekę otrzyma bilet powrotny do biblioteki, na którym znajdują się ikonki ilustrujące kategorie książek oraz legenda.

- Podczas każdej wizyty w bibliotece dziecko może poprosić o książkę z danej kategorii. Po wypożyczeniu przynajmniej jednej książki dziecko może przykleić sobie naklejkę.

- Po uzupełnieniu całego biletu dziecko otrzyma dyplom oraz nagrodę niespodziankę.

                                                                                                                           Zapraszamy 👪
 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review