wtorek, 3 listopada 2020

Podziel się książką. Akcja Kinder

Drodzy Czytelnicy! Biblioteka przyłączyła się do akcji KINDER – Przerwa na wspólne czytanie. W tym roku organizowana jest pod hasłem PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ. Kinder razem z wydawnictwem Znak i bibliotekami organizuje wielką zbiórkę książek do wspólnego czytania. Zachęcamy wszystkich Czytelników, tych dużych i tych małych, do zbiórki książek w ramach akcji „Podziel się książką”. Jeśli macie w swoich domowych zbiorach książki dziecięce, które są w dobrym stanie, z których nikt już nie korzysta, możecie je przynieść do Gminnej Biblioteki Publicznej we Frysztaku i Filii w Gogołowie. Kinder odbierze je, uzupełni o nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których ich brakuje. Najbardziej zaangażowane biblioteki zostaną nagrodzone spotkaniami z ambasadorami Kinder – Michałem Rusinkiem i "Książniczkami" oraz zestawem puf  i książek Ambasadorów z osobistą dedykacją autorów. Akcja trwa od 1 do 30 listopada 2020 r. Gorąco zachęcamy  do udziału w akcji.