wtorek, 2 czerwca 2020

„Odlotowe czytanki”

Wraz z nadejściem wiosny zakończyliśmy konkurs czytelniczy pt. ”Odlotowe czytanki” z Angry Birds, który odbył się w Bibliotece Publicznej – filia w Gogołowie. W konkursie wzięło udział 23 dzieci, podzielonych w dwóch kategoriach czytelniczych. Tym razem towarzyszyła nam kolekcja ptasich opowieści Angry Birds.
Z okazji dorocznego święta czytelniczego w Polsce – XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem: „Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, miłośnicy czytania zdecydowanie mogą odpowiedzieć na pytania, że…
Bajka? Była.
Zazdrość? TAK.
Przyjaźń? Owszem.
Strach? Wierny towarzysz.
Emocje? I to cały kalejdoskop…
Zaintrygowani? Mam nadzieję, że TAK. Właśnie powyższe elementy składały się na przygody Angry Birds! Trzeba dodać, że właśnie Angry Birds są jak dzieci: muszą się uczyć, nawiązywać przyjaźnie, dzielić z innymi oraz pomagać…
Ważnym elementem zakończenia konkursu było wykonanie dowolną techniką swojej ulubionej postaci z Angry Birds oraz zdobyć określoną ilość naklejek na swoją kartę „odlotowych czytanek”.
Dziękuję za wspaniale wykonane przestrzenne prace, pełne zaangażowanie i udział w zabawie!
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Dzieciom „uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych…i snów kolorowych!  Wszystkiego Najlepszego!
                                                                                                                     Alicja Jędrusik0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review