piątek, 20 grudnia 2019

Wygrana w konkursie “Przerwa na wspólne czytanie”!

„Przerwa na wspólne czytanie” to tytuł akcji wspierającej ideę wspólnego czytania, zorganizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę. Miło nam poinformować, że Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku znalazła się w grupie 250 zwycięskich bibliotek. O wygranej zdecydowały głosy Czytelników oddawane drogą elektroniczną. PRAGNIEMY więc gorąco podziękować pani Ani Dral za zgłoszenie naszej biblioteki oraz ogromne zaangażowanie w propagowaniu naszej biblioteki oraz wszystkim sympatykom i przyjaciołom, którzy nie szczędzili sił i zaangażowania, aby zagłosować na naszą bibliotekę. Tylko dzięki Państwa wsparciu sukces naszej biblioteki mógł się urzeczywistnić, a nasi najmłodsi czytelnicy będą mogli znaleźć ciekawe pozycje książkowe o wartości 300 zł oraz 2 pufy, dzięki którym urządziliśmy w bibliotece kącik do wspólnego czytania.
                                          Dziękujemy!!!