czwartek, 24 października 2019

Zanim książka trafi do biblioteki…

W dniu 22 października 2019 r. gośćmi Biblioteki Publicznej w Gogołowie była klasa IV, V i VI Szkoły Podstawowej w Gliniku Górnym. Uczniowie zaprezentowali swoje klasy, recytując piękne wiersze! Młodzież zapoznała się z zasadami obowiązującymi w bibliotece, wysłuchała lekcji pt. „Zanim książka trafi do biblioteki… Uczniowie zwrócili szczególną uwagę na temat: Jak powstaje książka… Klasy wzięły udział w konkursie wiedzy „Interkl@sa Milionerów”, gdzie uczniowie sami sprawdzali wiedzę z różnych dziedzin. Każdy miał okazję poczuć się jak Milioner, losując pytanie, odpowiadając bądź korzystając z kół ratunkowych. Z okazji obchodzonego w październiku Światowego Dnia Uśmiechu - zdobyte punkty to przeróżne emotki. Zabawa dostarczyła wiele radości i uśmiechu!
Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymali pamiątkowy BON PODARUNKOWY!
Serdecznie dziękuję Pani Joannie Koś oraz Panu Januszowi Pilch za zaangażowanie i zorganizowanie wycieczki!

Alicja Jędrusik