piątek, 4 października 2019

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK.

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku wraz z filiami rozdała już 52 wyprawki czytelnicze. Dziękujemy rodzicom którzy przyprowadzają dzieci do biblioteki. Pamiętajcie - książki dają dzieciom wzory osobowe, szczególnie potrzebne, gdy one same nie wiedzą, jak sobie poradzić w nowej albo trudnej sytuacji, a czas, który spędzacie razem na czytaniu jest bezcenny. Jeszcze raz gorąco zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym (3-6 lat) do udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK realizowanej przez Instytut Książki w ramach promocji czytelnictwa. Oto niektórzy mali uczestnicy projektu, którzy odebrali wyjątkową wyprawkę - książkę, Kartę Małego Czytelnika oraz przypinkę. Gratulacje!!!