piątek, 13 września 2019

Przerwa na wspólne czytanie.

Zachęcam Was do oddania głosu na Gminną Bibliotekę Publiczną we Frysztaku, która bierze udział w konkursie Mlecznej Kanapki Kinder Przerwa na wspólne czytanie. W tym roku w ramach akcji nagrodzonych zostanie 300 bibliotek. 50 bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł, z tych które zdobyły najwięcej głosów w rankingu. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.Co możesz zrobić, by pomóc?
1. Wejdź na stronę: https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie.
2. W wyszukiwarkę u dołu strony wpisz Frysztak, lub wybierz inną bibliotekę, której chcesz pomóc. Powinna pojawić się propozycja wyboru biblioteki wraz z jej adresem.
3. Po wyborze wciśnij przycisk ODDAJ GŁOS przy nazwie placówki. Za pierwszym wymagana będzie krótka rejestracja, w której zostaniesz poproszony jedynie o Twój email i indywidualne hasło, które posłuży Ci jako dane do logowania.
4. Na Twoją skrzynkę mejlową zostanie wysłany link aktywacyjny, który przeniesie Cię bezpośrednio na stronę głosowania.
5. Wpisz ponownie nazwę biblioteki i oddaj głos logując się za pomocą użytych wcześniej danych.
6. Głosuj codziennie do 4.11.2019, by zwiększyć szanse na wygraną Twojego faworyta. Mów innym, by również przyłączyli się do akcji. Każdy głos może zdecydować o tym, która biblioteka otrzyma książki do wspólnego czytania.
                                                                                            Anna Dral
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review