środa, 16 maja 2018

Bibliotekarz z Pozezdrza

Przedstawiciele Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka "Wielkie Jeziora Mazurskie" udając się z wizytą studyjną w Bieszczady zatrzymali się we Frysztaku. Wśród uczestników był Pan Bronisław Fronckiewicz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Pozezdrzu (woj. warmińsko-mazurskie), który podczas miłej rozmowy-wymiany doświadczeń przekazał do biblioteki książkę "Szlakiem mazurskich legend i opowieści" oraz film "Pozezdrze oczami młodzieży". My ze swej strony ofiarowaliśmy nasze przewodniki : „Kwatera wodza, "Frysztak i okolice" oraz  tomiki poezji profesora Adama Żuchowskiego wraz z zaproszeniem w nasze strony. To spotkanie pisuje się w Tydzień Bibliotek 2018.

zdjęcia: Bronisław Fronckiewicz