piątek, 23 lutego 2018

CHWILA... z... „KOTEM w BUTACH” w Bibliotece!

W dniu 20 lutego 2018 r. w Bibliotece Publicznej w Gogołowie odbyło się spotkanie dla najmłodszych czytelników zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Kota. Dzieci wraz ze swoimi kocimi pupilami wysłuchały słynnej baśni Ewy Szelburg-Zarembiny „Kot w butach”, a następnie wykonały ciekawą książeczkę o kocim bohaterze. „Kot w butach” to historia, która nigdy nie traci swojej wartości; przenosi dzieci w cudowny świat magii i niezwykłych przygód. Zatem jej ponadczasowy charakter i wartości z niej płynące to doskonała forma nauki i kształtowania systemu wartości każdego dziecka. Na zakończenie odbyły się muzyczne zabawy integracyjne. Bajkowe popołudnie z... Kotem ...dostarczyło dzieciom wiele uśmiechu, radości i dobrej zabawy!
Uczestnikom serdecznie dziękujemy!!!
                                                                  Alicja Jędrusik