czwartek, 2 lutego 2017

Spotkajmy się w bibliotece

„Spotkajmy się w bibliotece” pod takim hasłem odbywały się zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku. Pamiętając o promocji książki wśród dzieci i młodzieży, każde spotkanie rozpoczynaliśmy głośnym czytaniem książki „Tajemnica biblioteki”. W tegoroczne ferie nie brakowało także zajęć plastycznych i manualnych. Młodzi uczestnicy wykonali laurki dla babci i dziadka na dzień ich święta, grali w gry edukacyjne, gry planszowe i ruchowe. Ulubioną zabawą była gra ruchowa Twister. Ferie się skończyły, ale Biblioteka wciąż jest otwarta i czeka na wszystkich, którzy zechcą się z nią zaprzyjaźnić. Do zobaczenia!!!