środa, 4 listopada 2020

UWAGA! Mamy nowe książki! Przyjdź i wypożycz. Trwa ustalanie zakresu zamknięcia bibliotek od 7 listopada!!!

GBP we Frysztaku i filie zachęcają do odwiedzania biblioteki i wypożyczania nowości książkowych. Polecamy nową przezabawną serię uwielbianego przez młodych czytelników Martina Widmarka, autora kultowych cykli o upiornej agentce Nelly Rapp i Biurze detektywistycznym Lassego i Mai : „Zwyczajny tydzień z rodziną Janssonów” oraz „Zwyczajne wakacje z rodziną Janssonów”.  Świetne książki z serii „Wychowanie przez czytanie – Świat małego Franka” oraz serii „ JESTEM BEZPIECZNY” – to pięknie ilustrowane, wierszowane historyjki uczące najmłodszych bezpiecznego postępowania w codziennych sytuacjach. Szanowni Czytelnicy, trwają ustalenia w sprawie zakresu zamknięcia bibliotek w związku z wczorajszym wystąpieniem Premiera RP. Szczegółowe informacje przekażemy Wam po otrzymaniu komunikatu Biblioteki Narodowej, a tymczasem zapraszamy po książkowe zapasy w sam raz na długie wieczory i oderwanie się od otaczającej nas rzeczywistości. Zapraszamy!!!

"Zrealizowano ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”