wtorek, 26 lutego 2019

Finał akcji pluszaki "Czytaki"

23 lutego zakończyły się ferie zimowe, a w raz z nimi akcja czytelnicza  : „Odwiedzaj Bibliotekę w czasie ferii zimowych!. Wypożyczaj książki! i „Czytak” może być Twój !!!.  Dzieci zainteresowane zabawą otrzymały plansze na, których naklejały naklejki. Warunkiem zdobycia naklejki było odwiedzenie biblioteki i wypożyczenie książek. W akcji wzięło udział 21 dzieci. Maskotkę „Czytak” przyznano w trzech kategoriach wiekowych:

Dzieci najmłodsze i przedszkolaki:

I miejsce - Natalia Giera

I miejsce - Kamil Minior

II miejsce - Nadia Marek

II miejsce - Jan Sobol

III miejsce – Artur Salamon

Wyróżnieni: Karolina Kubiak, Oliwia Binkowicz, Leon Binkowicz, Emil Salamon

Uczniowie klas I-III:

I miejsce - Karolina Frydrych

II miejsce - Jakub Giera

III miejsce - Seweryn Łaba

Wyróżnienie: Klara Salamon

Uczniowie klas IV-VIII:

I miejsce - Izabela Łaba

II miejsce - Paulina Gruszczyńska

III miejsce - Julia Głód

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy dbali o to, aby dzieci mogły dotrzeć do biblioteki publicznej i wypożyczyć książkę. Akcja: „Odwiedzaj Bibliotekę w czasie ferii zimowych!. Wypożyczaj książki! i „Czytak” może być Twój !!!." pokazała dzieciom, że biblioteka może być ciekawym i atrakcyjnym miejscem, a czytanie to fantastyczna przygoda.
Wprawdzie ferie się już skończyły i czas wracać do szkoły, ale jeśli będziecie mieli ochotę poczytać zapraszamy:-)