czwartek, 4 maja 2017

"Książka z niespodzianką", „Od Czytelników dla Czytelników”

Gminna Biblioteka Publiczna we Frysztaku ogłasza dla dzieci i młodzieży akcję czytelniczą „Książka z niespodzianką” z okazji Tygodnia Bibliotek. Konkurs rozpoczynamy 5 maja, a zakończenie nastąpi 31 maja. W konkursie mogą brać udział wszystkie dzieci będące czytelnikami. Wśród książek zostanie wybranych losowo 300 egzemplarzy według numerów inwentarzowych. Czytelnik który wypożyczy książkę z wybranym numerem otrzyma niespodziankę. Akcję będziemy kontynuować przy okazji różnych rocznic literackich i w czasie wakacji.

Z okazji Tygodnia Bibliotek, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!” ogłaszamy również akcję „Od Czytelników dla Czytelników”. Wszyscy odwiedzający Bibliotekę w dniach 8-13 maja mogą wybrać dla siebie książki, które otrzymaliśmy od darczyńców. Mamy nadzieję, że każdy Czytelnik spośród przygotowanych zbiorów znajdzie dla siebie interesującą pozycję!
 Zapraszamy!!!

0 komentarze: