poniedziałek, 25 stycznia 2021

„KOCIE HISTORIE”

Biblioteka Publiczna Filia w Gogołowie zaprasza dzieci do udziału w akcji pt. „Kocie historie”. Czym jest książka? Co niezwykłego można znaleźć między jej stronicami? Wejdź do świata, gdzie wszystko jest możliwe…poznaj historie kocich bohaterów. Zapraszamy chętnych do kreatywnej zabawy! Wystarczy, że odwiedzasz bibliotekę i wypożyczasz książki. Za każdą wizytę otrzymujesz koci guzik. Każdy tworzy kocią zakładkę do książki. Do zdobywania kocie gadżety!
Przenieś się do krainy swojej wyobraźni i wykonaj pracę dowolną techniką ph. „KOTY…kocie stwory i potwory” z okazji Dnia Kota obchodzonego 17 lutego.  Serdecznie zapraszamy! Dołącz i TY!

Alicja Jędrusik