Pages

środa, 18 października 2023

Czy ta przyjaźń jest okej?

Jak na jesienny spacer, to tylko do biblioteki w Gogołowie! Z takim postanowieniem przybyły dziś pierwszaki z Zespołu Szkół w Gogołowie, pod opieką swojej wychowawczyni Pani Hani Szuby. Uśmiechy i entuzjazm towarzyszył gościom cały czas😄 Najpierw dzieci chętnie posłuchały o zasadach panujących w bibliotece, o tym, co trzeba zrobić, aby zostać małym czytelnikiem i oczywiście zapoznały się ze zbiorami bajek, bajeczek i lektur. Poczytaliśmy wspólnie piękną historię o przyjaźni pt. ,,Góra mądrości” oraz wiersz B. Szelągowskiej ,,Mój przyjaciel”. Na koniec stworzyliśmy piękne słoneczko z cechami prawdziwego przyjaciela i był czas na chwilę zabawy. Bardzo dziękuję za przybycie, uśmiechy i uściski😍Do zobaczenia wkrótce!

M. Syrek